Kancelaria Radcy Prawnego

Kancelaria

 

Kancelaria prowadzona jest przez radcę prawnego Bartosza Duda.

Kancelaria świadczy stałą i doraźną pomoc prawną osobom fizycznym oraz podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą o różnych profilach działalności, jak i różnej formie organizacyjnej.

Celem Kancelarii jest świadczenie pomocy prawnej z najwyższą starannością, w sposób profesjonalny, zapewniający Klientom poczucie bezpieczeństwa oraz satysfakcji.

Oferowane usługi umożliwiają nie tylko rozwiązywanie problemów w sposób kompleksowy, ale również umożliwiają unikanie zagrożeń związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, co wpływa na stabilny rozwój obsługiwanych podmiotów.

Usługa prawna wobec osób fizycznych dotyczy spraw z zakresu prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa karnego i administracyjnego.

Kancelaria działa profesjonalnie, terminowo i kreatywnie, czego dowodem są opinie naszych Klientów. Ponadto duży nacisk kładzie na osobisty kontakt i zrozumienie zasadniczych potrzeb Klienta.

Współpracę z klientami Bartosz Duda opiera na wzajemnym szacunku i długoterminowych relacjach z Klientami, z którymi dzieli się wiedzą i zdobytym doświadczeniem.

Kancelaria stale współpracuje z innymi radcami prawnymi.

Główny obszar działania Kancelarii to województwo śląskie, w szczególności miasta: ŻoryRybnik, Katowice, Gliwice, Jastrzębie­-Zdrój, Wodzisław Śląski, Pszczyna, Mikołów oraz Tychy.

Radca prawny Bartosz Duda

Portret Bartosza Dudy

Jestem absolwentem kierunku Prawa na Uniwersytecie Opolskim.

Aplikację radcowską odbywałem przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach, a po jej ukończeniu złożyłem egzamin radcowski. Już jako aplikant radcowski zastępowałem radców prawnych w postępowaniach sądowych w sprawach zarówno cywilnych, jak i karnych.

Specjalizuję się w prawie cywilnym. Szczególnie interesują mnie zagadnienia z zakresu prawa zobowiązań, prawa rodzinnego oraz prawa spadkowego.

Posiadam certyfikat językowy FCE, biegle władam językiem angielskim w mowie i piśmie, również w zakresie specjalistycznego prawniczego słownictwa.

Zapraszam do współpracy.